Ölü Adamın Cömertliği-Summer Love İzle (Türkçe Dublaj)


Tür:Western-Aksiyon
Ülke:Polonya
Yapım:2006
Dil:Türkçe Dublaj
Yönetmen:Piotr Uklanski
Oyuncu Kadrosu:
Boguslaw Linda (The Sheriff), Karel Roden (The Stranger), Katarzyna Figura (The Woman), Val Kilmer (The Wanted Man), Peter Aubrey ( (voice)), Anna Baniowska (Dying Young Woman), Marek Barbasiewicz (State Marshall), Luke Carpenter (Telegram Boy), Jerzy Cnota (Town Folk #1), Steve Daly ( (voice))
Konusu: :Kasabada huzur bozan bir haydut için ortaya konulan ödül karşılığında bir yabancı onu şerife teslim eder ve parasını almak ister.. Ancak şerif kurnazca bir plan yaparak kasabanın havasını tekrar değiştirecektir.

Tür:Western-AksiyonÜlke:PolonyaYapım:2006Dil:Türkçe DublajYönetmen:Piotr UklanskiOyuncu Kadrosu:Boguslaw Linda (The Sheriff), Karel Roden (The Stranger), Katarzyna Figura (The Woman), Val Kilmer (The Wanted Man), Peter Aubrey ( (voice)), Anna Baniowska (Dying Young Woman), Marek Barbasiewicz (State Marshall), Luke Carpenter (Telegram Boy), Jerzy Cnota (Town Folk #1), Steve Daly ( (voice))Konusu: :Kasabada huzur bozan bir haydut için ortaya konulan ödül karşılığında bir yabancı onu şerife teslim eder ve parasını almak ister.. Ancak şerif kurnazca bir plan yaparak kasabanın havasını tekrar değiştirecektir.

Alternatif 1

Movshare tek bölüm izlemek için tıklayın

Alternatif 2

Movshare tek bölüm izlemek için tıklayın


No Response to "Ölü Adamın Cömertliği-Summer Love İzle (Türkçe Dublaj)"

Yorum Gönder

TÜM FİLMLER

FİLM İZLE İNDİR SİNEMA SEYRET

Film izLe


Get your own Chat Box! Go Large!

Supported by Doteasy.com -The Free Web Hosting Provider
Wordpress Theme by Graph Paper Press

Copyright 2010 by Work-a-holic Blogger Template.
Blogger Template by Blogspot Templates