Prenses ve Kurbağa – The Princess and the Frog (Altyazılı)

Açıklama : Prenses ve Kurbağa – The Princess and the Frog (Altyazılı),Prenses ve Kurbağa – The Princess and the Frog (Altyazılı)
Tür : Animasyon / Müzikal / Fantastik / Aile
Gösterim Tarihi : 22 Ocak 2010
Yönetmen : Ron Clements John Musker
Senaryo : Ron Clements , John Musker
Yapım : 2010, ABD , 97 dk.
Seslendirenler : Anika Noni Rose (Tiana) , Bruno Campos (Prens Naveen) , Keith David (Dr. Facilier) , Michael-Leon Wooley (Louis) , Oprah Winfrey (Eudora)
Mississippi rıhtımında, başarılı bir Caz Fanatiği şehre ulaşır: uzaklardaki Maldonyaâ��nın Prens Naveenâ��i. Biraz şımarık, sorumsuz ve biraz da üşengeç olan Naveen, yakışıklılığı ve cazibesi sayesinde bugünlere kadar gelebilmiş biri. Onun asil konumu, kara büyü yapan Dr. Facilierâ��nin ilgisini çeker. Naveenâ��in asil ayrıcalıklarını çalabilmek için yakışıklı prensi bir kurbağaya dönüştürür.
Naveenâ��in, insan haline dönebilmek için masaldaki çözümü kullanma girişimi, Tianaâ��nın da bir kurbağaya dönüşmesiyle sonuçlanır. Kurbağa çiftimiz peşlerinde kurbağa avcıları olduğu halde kendilerini Lousiana bataklıklarında bulur. Bataklıklarda 197 yaşındaki iyi büyücü Mama Odieâ��yi bulmaları gerekir.
Bu tehlikeli, tuhaf ve komik yolculuklarında onlara kara sevdalı ateş böceği Ray ve Louis adında caz tutkunu bir timsah yardım eder. Her ne kadar yolculukları tehlikelerle dolu olsa da, bu tuhaf ikili içlerindeki iyi yönleri açığa çıkartır…
â��Prenses ve Kurbağaâ�� Disneyâ��in oyuncu seçiminde Hollywoodâ��un yıldızlarını kullandığı 49. çizgi film…


No Response to "Prenses ve Kurbağa – The Princess and the Frog (Altyazılı)"

Yorum Gönder

TÜM FİLMLER

FİLM İZLE İNDİR SİNEMA SEYRET

Film izLe


Get your own Chat Box! Go Large!

Supported by Doteasy.com -The Free Web Hosting Provider
Wordpress Theme by Graph Paper Press

Copyright 2010 by Work-a-holic Blogger Template.
Blogger Template by Blogspot Templates